Wycieczka SP w Kłodawie. Przystanek - gród w Raciążu.13 czerwca przyjechała do Stacji grupa szóstoklasistów ze Szkoły  Podstawowej w Kłodawie. Dzieci i ich opiekunowie trasę z Kłodawy do Lotynia, a następnie na grodzisko i do Białych Błot pokonały rowerami.

Pierwszym etapem wycieczki było grodzisko, gdzie wszyscy zapoznali się z jego historią i zwiedzili teren półwyspu. Każdy miał także szansę znalezienia fragmentu polepy. Następnie wszyscy udali się do Białych Błot, gdzie wszyscy najpierw zjedli kiełbaski z grilla, a następnie obejrzeli zabytki archeologiczne zgromadzone w Stacji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA