Strona internetowa Stacji Archeologicznej Uniwersytetu Łódzkiego w Białych Błotach istnieje już dwa lata. W tym czasie odwiedziło nas ponad 8 tysięcy unikalnych użytkowników. Najczęściej zaglądały tutaj oczywiście osoby korzystające z internetu w Polsce, i tu szczególną aktywnością wykazali się mieszkańcy województw:

• pomorskiego
  • łódzkiego
  • kujawsko-pomorskiego
  • i mazowieckiego

Odnotowaliśmy również wejścia z Niemiec, Czech, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpani, USA…. dużo Was na tej emigracji !

Największą popularnością cieszyły się wpisy dotyczące rekonstrukcji – szczególnie grodu w Raciążu. Niemniej interesująca była oferta edukacyjna i wpisy dotyczące wykopalisk archeologicznych w Ostrowitem oraz w Raciążu.

Najczęściej trafialiście do nas za sprawą popularnej wyszukiwarki, oraz odnośników umieszczonych na stronie Instytutu Archeologii UŁ. Było też sporo wejść bezpośrednich

Bardzo nam miło, że nas odwiedzacie, dlatego dodajemy nowe funkcje na stronie. Po pierwsze witryna od teraz będzie bardziej interaktywna, możliwe będzie dodawanie komentarzy pod artykułami i prowadzenie dyskusji. Wydarzenia organizowane przez pracowników Stacji będą bardziej uporządkowane, podzielone na aktualności i archiwa. Ponadto stworzyliśmy kalendarz wydarzeń, dzięki któremu szybko odnajdziecie informacje na temat nadchodzących imprez, wykładów, badań archeologicznych i innych.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona strony Stacji Archeologicznej w Białych Błotach spotka się z Waszą akceptacją. Jeżeli macie jakieś uwagi, życzenia dotyczące funkcjonowania www – piszcie. Czekamy na Wasze sugestie !